O bursztynie prasowanym Oferta Kontakt
O nas
Szanowni Państwo

Witamy na stronie internetowej rodzinnej firmy „Bursztyn Prasowany”. Firma została założona w roku 1969 przez Leona i Janinę Drucker. Kolejnymi właścicielami byli Andrzej Drucker, a od roku 1999 do chwili obecnej Wiesława Drucker.

Naszą ofertę kierujemy głównie do producentów i hurtowników biżuterii. Produkowane przez nas półfabrykaty mogą także znaleźć interesujące zastosowanie jako elementy ekologicznych zabawek, tarcze zegarów, zdobiny eleganckich mebli, gadżetów reklamowych i wielu innych wyrobów użytkowych.

Stosowana od początków istnienia firmy technologia sprawia, że produkowane wyroby są wytwarzane wyłącznie ze sprasowanego naturalnego bursztynu bałtyckiego (sukcynitu) i nie posiadają absolutnie żadnych domieszek.

Zaprezentowane w naszej ofercie wyroby mają charakter przykładowy. Szczególnie polecamy kalibrowane kaboszony, kulki i koraliki, które stanowią podstawę naszej produkcji. Chętnie jednak wykonamy dla Państwa w ramach posiadanego oprzyrządowania także elementy o innych kształtach bądź zaproponowanych przez Państwa wymiarach.
Pragniemy podkreślić, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością i od lat są cenione przez odbiorców.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy

drucker